Przedwczesny wytrysk

Wpisy

 • piątek, 02 maja 2014
  • Zaczynam pisać

   Cześć wszystkim. Postanowiłem wrócić do blogowania i pomagać innym facetom. Może to się komuś przyda tak jak kiedyś dla mnie. Więc wpis na dziś to:

   Przedwczesny wytrysk część dalsza

   Wczesny wytrysk to problem dosyć powszechny. Walczy z nim około 37% Polaków. Jesteś zszokowany, że aż wiele? Nie jesteś w tym osamotniony. Nie masz się czego krępować. To wszak nie Twoja wina. Ale wiesz także, że sam sobie z tym nie sprostasz. A brak stosunku to doprawdy wielkie poświęcenie. Na większą metę absolutnie się otwarcie nie da, już tak zostaliśmy zbudowani. Stosunek seksualny jest nierozłączną częścią ludzkiego istnienia.

   A przedwczesny wytrysk…on całość psuje. Psuje dokładnie to, co jest doprawdy przyjemne. Na szczęście da się temu zaradzić. Z resztą, nie ma kłopotów bez wyjścia. Istnieje sporo leków mających na celu opóźnienie wytrysku, a w rezultacie umożliwienie przyjemnego seksu. Z takim kłopotem najlepiej jest walczyć od środka, tak także jest w tym wypadku. Tabletki są najskuteczniejszą metodą zwalczania. Możesz sobie pomóc oraz urzeczywistnić swe pragnienia w naprawdę prosty sposób, bo przecież nie ma nic łatwiejszego i mniej czasochłonnego od przyjęcia preparatu, czy nie? Dlatego nie zwlekaj i pomóż sobie już dzisiaj! Pokonaj przedwczesny wytrysk razem ze mną!

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   chalupnictwo1
   Czas publikacji:
   piątek, 02 maja 2014 23:35
 • piątek, 23 sierpnia 2013
  • Przedwczesny wytrysk

   Czym jest przedwczesny wytrysk?

   Przedwczesny wytrysk jest to zbyt szybkie osiągnięcie orgazmu przez mężczyznę po minimalnej stymulacji seksualnej głównie przed penetracją lub wkrótce po rozpoczęciu penetracji pochwy. Najczęściej dochodzi do niego mimowolnie i o wiele wcześniej niż mężczyzna chce.

   Prowadzi to do wstydu, frustracji oraz zdenerwowania często również niezaspokojonej partnerki. Sami dobrze wiecie co to jest za uczucie, moim zdaniem jest to te jedno z najgorszych jakich doświadczyłem…

   Lecz nie ma co się martwić! Według badań na przedwczesny wytrysk cierpi około 37% Polaków. Więc nie jesteśmy sami ;) Jest to naturalny problem i da się go w 100% wyleczyć, najlepszym dowodem na to jestem ja. Teraz mogę swobodnie cieszyć się życiem seksualnym z moją partnerką. W następnych postach dokładnie opiszę jak mi się to udało tak abyś Ty mógł również pozbyć się tego wstydliwego problemu. Więc zachęcam do odwiedzania mojego bloga.

   

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (2) Pokaż komentarze do wpisu „Przedwczesny wytrysk”
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   chalupnictwo1
   Czas publikacji:
   piątek, 23 sierpnia 2013 21:08